Motorcycles in savannah
Поиск проката
 • Никаких скрытых комиссий
 • Самые низкие цены
 • Сравнивай и Экономь

Motociklu un Motorolleru noma

 • Сравни 942 прокатные компании в 70 странах
 • Гарантия Лучшей Цены
 • Управляйте своим бронированием онлайн
 • Реальные отзывы и рейтинги
 • Бесплатная отмена для большинства броней

Как это работает?

 • Найдите подходящий вариант

  Сравните цены, условия аренды, адреса прокатов. Больше никакой траты времени на поиск - все прокаты мира уже на BikesBooking.com!

 • Забронируйте онлайн

  Мы заключаем договора с местными прокатчиками и предоставляем Вам специальные цены. Наши цены всегда равны или ниже тех, что Вы найдете на месте!

 • Получите байк на месте

  Прокатчик получает от нас сообщение о брони и резервирует для вас точно тот байк, что Вы выбрали во время бронирования. Вам остаётся только наслаждаться поездкой!

Отзывы предыдущих арендаторов

 • Отличная альтернатива машине, смогли вдвоём объездить все пляжи!
  Янаарендовала скутер
 • Большой выбор мотоциклов и скутеров, мой доставили в аэропорт.
  Максимарендовал мотоцикл
 • Уже пару раз брали велосипеды в столицах Европы, показываешь ваучер и забираешь, всё просто.
  Викаарендовала велосипед

Ja kādreiz jūs ceļosiet, nedomājiet, ka jūsu vienīgie ceļojuma ceļošanas veidi ir sabiedriskā transporta pieturvieta. Jūs vienmēr varat iznomāt motorolleru vai motociklu no dažiem vietējiem piegādātājiem un baudīt šo lielisko vietu pats. Motocikli un motorolleri ir videi draudzīgi transporta veidi, kas sniedz jums vairāk seansu. Jūsu motociklam vienmēr atradīsiet autostāvvietu pat pilsētas centrā. Jūs varat arī atklāt visas interesantas vietas, kas paslēptas no tūristiem. Šeit jūs atradīsiet ceļvedi, kā atrast vispopulārāko un lētu motociklu nomu visā pasaulē (Spānijā, Itālijā, Francijā, Portugālē, Grieķijā un daudzās citās valstīs).

Kas jums ir nepieciešams iznomāt motociklu vai motorolleru

Nepieciešamie dokumenti var atšķirties atkarībā no nomas uzņēmuma, taču kopīgie noteikumi ir šādi: 1) jūs varat iznomāt 50cc motorolleru ar parastu autovadītāja apliecību (B); 2) Jūs varat vadīt 125cc motorolleru ar A1 licenci; 3) ar A2 vai A kategorijas vadītāja apliecību jūs varat vadīt nelielus motociklus līdz 250 cm3; 4) pilna A (moto) licence, kas nepieciešama visiem pārējiem motociklu veidiem. Nomas sabiedrība var pieprasīt starptautisko vadītāju atļauju (IDP), vienmēr pārbaudiet precīzu pakalpojumu sniedzēja noteikumus.

Mūsu mājas lapā jūs varat

 • Atrodiet labākos piedāvājumus par motociklu, motorolleru, velosipēdu un kvadriciklu velosipēdu;
 • Salīdzināt cenas motociklu nomai;
 • Izlasiet iepriekšējo klientu pārskatus;
 • Nomājiet motociklu vai motorolleru ar labākās cenas garantiju!

Pieejamie veidi

Mūsu mājas lapā jūs varat iznomāt šādus transporta veidus: cruiser, sporta, tūrisma, standarta, klasiskās, divējāda lietojuma, netīrumi velosipēdi, ielas, kaili velosipēdi vai rotters, smalcinātāji, custom, streetfighter, sporta touring, divējāda sporta, velosipēdi, motocikli, velosipēdi ar automātiskām vai manuālām pārnesumkārbām, luksus motocikli, klasiskais motorollers, Vespa, mopēds, motocikli, motocikls, motocikli, motocikli, motocikli ar blakusvāģi ar automātiskām vai manuālām zvejas rīkiem, trīsriteņu motorolleriem, lieliem, maksimālajiem motorolleriem, motocikliem, motorolleriem ar vējstiklu un jumtu, zemūdenēm, elektriskiem motorolleriem, kvadriciklu velosipēdiem, visurgājējiem, četrriteņiem, kvadricikliem, autoceļiem un kvadrocikli ar automātiskiem vai manuāliem pārnesumiem, ar visurgājēju, 4x4 visurgājējiem, UTV, kāpņu buggy un pludmales buggy.

Pieejami modeļi

Mūsu mājas lapā varat iznomāt šādu ražotāju transportlīdzekļus: BMW, Harley Davidson, Aprilia, Buell, Cagiva, Ducati, Gilera, Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, KTM, Husqvarna, Jawa, MV Agusta, Moto Guzzi, Triumph, Benelli, Bajaj, Indian, Royal Enfield, TVS, Beta, Bimota, Adly, Aeon, Aprilia, Piaggio, Bajaj, Benelli, Derbi, Gilera, Kymco, LML, Malaguti, Peugeot, PGO, SYM, Vespa, Polaris, Can-Am, Arctic Cat, CFMOTO, AlphaSports, Coolster, Bombardier, TaoTao, Aeon, Linhai, Thor.

Papildu pakalpojumi ir pieejami

Veicot motocikla rezervēšanu, jūs varat pasūtīt arī šādus papildu pakalpojumus un aprīkojumu: integrālo ķiveri, GPS navigāciju, domofonu, neierobežotu nobraukumu, topi, sānu futrāļus, zābakus, jaku, cimdus, individuālo ceļvedi vai ceļojumu, karti, pilnu apdrošināšana, vienvirziena noma, piegāde uz viesnīcu, piegāde uz jūras ostu vai piegāde uz lidostu.

Lielākajai daļai mūsu partneru nomu ir daudzu gadu pieredze, un jūs nodrošināsiet jaunu motociklu, pilnu apdrošināšanu un draudzīgu servisu. Šo uzņēmumu skaits tiek skaitīts katru dienu, tādēļ, ja vēlaties iznomāt motociklu vai motorolleru, vienkārši izmantojiet meklēšanas formu lapas augšdaļā. Jauki ceļojums!