Come funziona?

 • Trova il veicolo che fa per te

  Confronta i prezzi, le condizioni di noleggio e l'ubicazione delle aziende. Non perdere tempo con un'altra ricerca: tutte le società di noleggio del mondo sono già su BikesBooking!

 • Prenotalo online

  I contratti che stipuliamo con i nostri partner ci consentono di offrirti prezzi speciali. I nostri prezzi sono sempre uguali o inferiori a quelli che troverai all'arrivo.

 • Ricevi il veicolo al tuo arrivo

  Comunicheremo al fornitore la tua prenotazione e troverai il veicolo che hai bloccato direttamente al tuo arrivo. Vieni e goditi il viaggio!

Recensioni dei clienti precedenti

 • Confermo: BikesBooking è altamente affidabile. Ho noleggiato una Vespa ed è stato tutto perfetto.
  Paolonoleggiato uno scooter
 • Ho noleggiato una moto con la mia ragazza e ho passato una settimana da sogno a esplorare l'isola.
  Johnnoleggiato una moto
 • Semplicemente fantastico! Solo su questo sito sono riuscito a trovare un'azienda con bici nuove, consegnate direttamente al mio hotel.
  Annanoleggiato una bicicletta

Pokud jednoho dne budete cestovat, nemyslete si, že vaše jediná možnost procházky jsou pěšky a veřejná doprava. Vždy si můžete pronajmout skútr nebo motocykl od některých místních dodavatelů a těšit se z tohoto skvělého místa sami. Motocykly a skútry jsou ekologicky šetrné druhy dopravy, které vám poskytují více dojmů. Vždy najdete parkoviště pro motorku i v centru města. Můžete také objevit všechny zajímavé místa skrytá od turistů. Najdete zde průvodce jak najít nejpopulárnější a levnější pronájem motocyklů po celém světě (ve Španělsku, Itálii, Francii, Portugalsku, Řecku a mnoha dalších zemích).

Co potřebujete k pronájmu motocyklu nebo skútru

Požadované doklady se mohou lišit v závislosti na nájemní společnosti, ale společná pravidla jsou následující: 1) můžete si pronajmout koloběžku 50 ccm s běžným řidičem (B); 2) můžete řídit koloběžku 125cc s licencí A1; 3) s kategorií řidičských oprávnění A2 nebo A můžete řídit malé motocykly do 250 cm3; 4) licence A (moto) vyžadovaná pro všechny ostatní typy motocyklů. Mezinárodní povolení k řidičům (IDP) může požádat půjčovna, vždy zkontrolujte podmínky konkrétního poskytovatele.

Na našich webových stránkách můžete

 • Najděte nejlepší nabídky na pronájem motocyklů, koloběžek, jízdních kol a čtyřkolek;
 • Srovnejte ceny za pronájem motocyklů;
 • Přečtěte si recenze předchozích zákazníků.
 • Najděte si motocykl nebo skútr za nejlepší cenu!

Dostupné typy

Na našich webových stránkách si můžete pronajmout následující typy vozidel: křižník, sport, turismus, klasický, klasický, dvouproudový, špinavá kola, ulice, nahá kola nebo roadsteři, choppers, zvyky, streetfighter, sportovní turistika, silniční, terénní, dobrodružné motocykly, supermoto, scrambler, motocykl s postranním vozíkem, enduro, motokros mx, trať, motorky, tříkolky, kola s automatickým nebo manuálním převodem, luxusní motocykly, klasické koloběžky, Vespa, moped, motoroller, motoscoter , s postranním vozíkem, s automatickým nebo manuálním převodem, tříkolové skútry, velká, maxi-koloběžka, turistika, koloběžky s čelním sklem a střechou, podkolenky, elektrické koloběžky, čtyřkolky, ATV, čtyřkolky, čtyřkolky, off-road čtyřkolky, čtyřkolky s automatickým nebo manuálním převodem, s vrchní skříní, 4x4 ATV, UTV, dune buggy a buggy na pláži.

Dostupné modely

Na našich webových stránkách si můžete pronajmout vozidlo těchto výrobců: BMW, Harley Davidson, Aprilia, Buell, Cagiva, Ducati, Gilera, Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, KTM, Husqvarna, Jawa, MV Agusta, Moto Guzzi, Triumph, Benelli, Bajaj, Indian, Royal Enfield, TVS, Beta, Bimota, Adly, Aeon, Aprilia, Piaggio, Bajaj, Benelli, Derbi, Gilera, Kymco, LML, Malaguti, Peugeot, PGO, SYM, Vespa, Polaris, Can-Am, Arctic Cat, CFMOTO, AlphaSports, Coolster, Bombardier, TaoTao, Aeon, Linhai, Thor.

K dispozici jsou další služby

Při rezervování motocyklu si můžete také objednat následující doplňkové služby a vybavení: integrální přilbu, GPS navigaci, interkom, neomezené kilometry, vrchní kufřík, postranní pouzdra, boty, bunda, rukavice, individuální průvodce nebo prohlídka, mapa pojištění, jednorázové pronájmy, dodávky do hotelu, dodání do přístavu nebo dodání na letiště.

Většina našich partnerských pronájmů má dlouholeté zkušenosti a poskytne vám novou motorku, plné pojištění a přátelské služby. Počet těchto společností počítá každý den, takže pokud chcete pronajmout motocykl nebo skútr, stačí použít vyhledávací formulář v horní části stránky. Užij si výlet!