Come funziona?

 • Trova il veicolo che fa per te

  Confronta i prezzi, le condizioni di noleggio e l'ubicazione delle aziende. Non perdere tempo con un'altra ricerca: tutte le società di noleggio del mondo sono già su BikesBooking!

 • Prenotalo online

  I contratti che stipuliamo con i nostri partner ci consentono di offrirti prezzi speciali. I nostri prezzi sono sempre uguali o inferiori a quelli che troverai all'arrivo.

 • Ricevi il veicolo al tuo arrivo

  Comunicheremo al fornitore la tua prenotazione e troverai il veicolo che hai bloccato direttamente al tuo arrivo. Vieni e goditi il viaggio!

Recensioni dei clienti precedenti

 • Confermo: BikesBooking è altamente affidabile. Ho noleggiato una Vespa ed è stato tutto perfetto.
  Paolonoleggiato uno scooter
 • Ho noleggiato una moto con la mia ragazza e ho passato una settimana da sogno a esplorare l'isola.
  Johnnoleggiato una moto
 • Semplicemente fantastico! Solo su questo sito sono riuscito a trovare un'azienda con bici nuove, consegnate direttamente al mio hotel.
  Annanoleggiato una bicicletta

Ja kādreiz jūs ceļosiet, nedomājiet, ka jūsu vienīgie ceļojuma ceļošanas veidi ir sabiedriskā transporta pieturvieta. Jūs vienmēr varat iznomāt motorolleru vai motociklu no dažiem vietējiem piegādātājiem un baudīt šo lielisko vietu pats. Motocikli un motorolleri ir videi draudzīgi transporta veidi, kas sniedz jums vairāk seansu. Jūsu motociklam vienmēr atradīsiet autostāvvietu pat pilsētas centrā. Jūs varat arī atklāt visas interesantas vietas, kas paslēptas no tūristiem. Šeit jūs atradīsiet ceļvedi, kā atrast vispopulārāko un lētu motociklu nomu visā pasaulē (Spānijā, Itālijā, Francijā, Portugālē, Grieķijā un daudzās citās valstīs).

Kas jums ir nepieciešams iznomāt motociklu vai motorolleru

Nepieciešamie dokumenti var atšķirties atkarībā no nomas uzņēmuma, taču kopīgie noteikumi ir šādi: 1) jūs varat iznomāt 50cc motorolleru ar parastu autovadītāja apliecību (B); 2) Jūs varat vadīt 125cc motorolleru ar A1 licenci; 3) ar A2 vai A kategorijas vadītāja apliecību jūs varat vadīt nelielus motociklus līdz 250 cm3; 4) pilna A (moto) licence, kas nepieciešama visiem pārējiem motociklu veidiem. Nomas sabiedrība var pieprasīt starptautisko vadītāju atļauju (IDP), vienmēr pārbaudiet precīzu pakalpojumu sniedzēja noteikumus.

Mūsu mājas lapā jūs varat

 • Atrodiet labākos piedāvājumus par motociklu, motorolleru, velosipēdu un kvadriciklu velosipēdu;
 • Salīdzināt cenas motociklu nomai;
 • Izlasiet iepriekšējo klientu pārskatus;
 • Nomājiet motociklu vai motorolleru ar labākās cenas garantiju!

Pieejamie veidi

Mūsu mājas lapā jūs varat iznomāt šādus transporta veidus: cruiser, sporta, tūrisma, standarta, klasiskās, divējāda lietojuma, netīrumi velosipēdi, ielas, kaili velosipēdi vai rotters, smalcinātāji, custom, streetfighter, sporta touring, divējāda sporta, velosipēdi, motocikli, velosipēdi ar automātiskām vai manuālām pārnesumkārbām, luksus motocikli, klasiskais motorollers, Vespa, mopēds, motocikli, motocikls, motocikli, motocikli, motocikli ar blakusvāģi ar automātiskām vai manuālām zvejas rīkiem, trīsriteņu motorolleriem, lieliem, maksimālajiem motorolleriem, motocikliem, motorolleriem ar vējstiklu un jumtu, zemūdenēm, elektriskiem motorolleriem, kvadriciklu velosipēdiem, visurgājējiem, četrriteņiem, kvadricikliem, autoceļiem un kvadrocikli ar automātiskiem vai manuāliem pārnesumiem, ar visurgājēju, 4x4 visurgājējiem, UTV, kāpņu buggy un pludmales buggy.

Pieejami modeļi

Mūsu mājas lapā varat iznomāt šādu ražotāju transportlīdzekļus: BMW, Harley Davidson, Aprilia, Buell, Cagiva, Ducati, Gilera, Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, KTM, Husqvarna, Jawa, MV Agusta, Moto Guzzi, Triumph, Benelli, Bajaj, Indian, Royal Enfield, TVS, Beta, Bimota, Adly, Aeon, Aprilia, Piaggio, Bajaj, Benelli, Derbi, Gilera, Kymco, LML, Malaguti, Peugeot, PGO, SYM, Vespa, Polaris, Can-Am, Arctic Cat, CFMOTO, AlphaSports, Coolster, Bombardier, TaoTao, Aeon, Linhai, Thor.

Papildu pakalpojumi ir pieejami

Veicot motocikla rezervēšanu, jūs varat pasūtīt arī šādus papildu pakalpojumus un aprīkojumu: integrālo ķiveri, GPS navigāciju, domofonu, neierobežotu nobraukumu, topi, sānu futrāļus, zābakus, jaku, cimdus, individuālo ceļvedi vai ceļojumu, karti, pilnu apdrošināšana, vienvirziena noma, piegāde uz viesnīcu, piegāde uz jūras ostu vai piegāde uz lidostu.

Lielākajai daļai mūsu partneru nomu ir daudzu gadu pieredze, un jūs nodrošināsiet jaunu motociklu, pilnu apdrošināšanu un draudzīgu servisu. Šo uzņēmumu skaits tiek skaitīts katru dienu, tādēļ, ja vēlaties iznomāt motociklu vai motorolleru, vienkārši izmantojiet meklēšanas formu lapas augšdaļā. Jauki ceļojums!